О НАС

18

ГОДЫ ОПЫТА

ДЕТАЛЬНОЕ ПРОИЗВОДСТВО, ОРИЕНТИРОВАННОЕ НА КАЧЕСТВО

БАГИШЛАР ИНЖИНИРИНГ И СТРОИТЕЛЬСТВО В 2009 году наш председатель совета директоров - инженер-строитель. Йилмаз БАГИШЛАР был основан Наша компания, которая в первые годы своего существования оказывала подрядные услуги по водопроводу, мосту, школе, медицинскому центру, инфраструктуре и ландшафтным работам во многих районах Анталии, дошла до наших дней, выполняя проекты строительства жилья и рабочих мест.
Firmamız, Alanya Mahmutlar bölgesinde, 120 bağımsız bölümden oluşan ve 2017 yılında başladığı Eftalia PARK Residence ve Plaza projesini tamamlayarak teslim etmiş olup yeni konut ve işyeri projeleri ile ticari hayatına devam etmektedir.

О НАШЕЙ КОМПАНИИ ВЛАДЕЛЕЦ

Наша компания владеет Йилмаз БАГИШЛАР, 2005 yılında Konya Selçuk Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümünden mezun olarak meslek hayatına atılmış olup bir süre Alanya Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği’nde inşaat mühendisi olarak çalışmıştır. Bu dönemde hastane, okul, sağlık ocağı gibi bir çok inşaatın kontrol mühendisliğini ve projesini yapmıştır. Daha sonra kendi şirketini kurarak 2009 yılında konut inşaatı üzerine kendi projelerini üretmeye başlamıştır.

ЙИЛМАЗ ПОЖЕРТВОВАНИЯ

Владелец компании