HAKKIMIZDA

18

YILLIK TECRÜBE

DETAYLARA DÜŞKÜN, KALİTE ODAKLI ÜRETİM

BAĞIŞLAR MÜHENDİSLİK & İNŞAAT 2009 yılında yönetim kurulu başkanımız inşaat mühendisi Yılmaz BAĞIŞLAR tarafından kurulmuştur. İlk senelerinde Antalya’ nın bir çok ilçesinde içme suyu hattı, köprü, okul, sağlık ocağı, altyapı ve çevre düzenlemesi işleri ile taahhüt hizmeti veren firmamız daha sonra konut ve işyeri inşaat projeleri yaparak bugünlere kadar gelmiştir.
Firmamız, Alanya Mahmutlar bölgesinde, 120 bağımsız bölümden oluşan ve 2017 yılında başladığı Eftalia PARK Residence ve Plaza projesini tamamlayarak teslim etmiş olup yeni konut ve işyeri projeleri ile ticari hayatına devam etmektedir.

FİRMA SAHİBİMİZ HAKKINDA

Firmamız sahibi Yılmaz BAĞIŞLAR, 2005 yılında Konya Selçuk Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümünden mezun olarak meslek hayatına atılmış olup bir süre Alanya Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği’nde inşaat mühendisi olarak çalışmıştır. Bu dönemde hastane, okul, sağlık ocağı gibi bir çok inşaatın kontrol mühendisliğini ve projesini yapmıştır. Daha sonra kendi şirketini kurarak 2009 yılında konut inşaatı üzerine kendi projelerini üretmeye başlamıştır.

YILMAZ BAĞIŞLAR

Firma Sahibi