ABOUT US

18

YEARS OF EXPERIENCE

DETAILED, QUALITY ORIENTED PRODUCTION

BAĞIŞLAR ENGINEERING & CONSTRUCTION In 2009, our chairman of the board of directors is a civil engineer Yilmaz BAĞIŞLAR was founded by Our company, which provided contracting services with drinking water line, bridge, school, health center, infrastructure and landscaping works in many districts of Antalya in its first years, has come to this day by making housing and workplace construction projects.
Firmamız, Alanya Mahmutlar bölgesinde, 120 bağımsız bölümden oluşan ve 2017 yılında başladığı Eftalia PARK Residence ve Plaza projesini tamamlayarak teslim etmiş olup yeni konut ve işyeri projeleri ile ticari hayatına devam etmektedir.

ABOUT OUR COMPANY OWNER

Our company owns Yilmaz BAĞIŞLAR, 2005 yılında Konya Selçuk Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümünden mezun olarak meslek hayatına atılmış olup bir süre Alanya Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği’nde inşaat mühendisi olarak çalışmıştır. Bu dönemde hastane, okul, sağlık ocağı gibi bir çok inşaatın kontrol mühendisliğini ve projesini yapmıştır. Daha sonra kendi şirketini kurarak 2009 yılında konut inşaatı üzerine kendi projelerini üretmeye başlamıştır.

YILMAZ DONATIONS

Company owner